Dom

Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Grupa ZDCARD opiera się na Shengzhen ZDCARD Industrial Co., LTD.Po ponad 20 latach szybkiego rozwoju integrujemy badania i rozwój oraz produkcję kart samrt, chipów i tagów RFID.Dostarczamy rozwiązania systemowe do prac badawczo-rozwojowych, aplikacji i realizacji projektów.

 

Produkujemy również wszelkiego rodzaju przezroczyste opakowania z nadrukiem oraz wielkoformatowe specjalne nadruki z tworzyw sztucznych.Jesteśmy narodowym, międzynarodowym przedsiębiorstwem hi-tech, którego roczna sprzedaż przekracza 200 milionów RMB.Strefa przemysłowa o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych w Longgang District w Shenzhen.Obejmuje produkcję i badania i rozwój kart inteligentnych, tagów RFID i pakietu PVC, który jest największy i najsilniejszy w Chinach.Przez ostatnie 20 lat przyjmowaliśmy gości z ponad 65 krajów i stworzyliśmy globalną sieć biznesową.

 

 

Karta inteligentna jest dobrze znana jako karta identyfikacyjna, karta IC i karta magnetyczna, które są szeroko stosowane w zarządzaniu tożsamością i działalności handlowej.

Tagi RFID to najważniejsza część internetu rzeczy.Pomaga ludziom łączyć rzeczy i internet w celu poprawy wydajności pracy.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Zhengdong Science and Technology Group uczestniczyła w odpowiednich ministerstwach i komisjach państwowych oraz w wielu prowincjach i miastach oraz w mądrości głównych projektów miasta w zakresie projektowania i budowy; uczestniczył w moskiewskim systemie zarządzania ruchem, mongolskim systemie zarządzania prawami jazdy kierowcy, łotewskim systemie zarządzania miastem, rozbudowie systemu i innej zagranicznej konstrukcji systemu informacyjnego na szczeblu państwowym; jest rosyjskim i brytyjskim dostawcą urządzeń terminalowych do kart płatniczych; na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Ameryce Południowej i innych krajach liczba krajowych dowodów tożsamości, Nigeria, wyborcy prezydenccy w 2015 r., rozwiązania w zakresie produktów zabezpieczających karty i dostawcy produktów; Bliski Wschód i RPA, szereg krajowych kart bankomatowych, produkty kart inteligentnych, Europa Wschodnia, szereg krajowych usług w zakresie biletów kolejowych w tranzycie w jedną stronę i dostawca kart podarunkowych; na Igrzyska Olimpijskie w 2008 r. w celu dostarczenia pamiątkowej karty i pokrewnych w celu upamiętnienia projektu i dostawy produktów; dla Pekinu, Chongqing, Chengdu i innych linii metra, Hubei, Beijing Shen, Hebei, Jilin, Anhui i innych autostrad w celu zapewnienia odbioru danych terminalowych i dostarczania produktów; 2016 dla znanych firm austriackiej rozrywki Entertainment Co., Ltd. Zapewnij inteligentną grę Rozwój sieci APP dla platformy car scoring system oraz 20 milionów produktów do zbierania danych wyścigowych, takich jak zaopatrzenie. China Mobile, Iraq Telecom, Vietnam Mobile, Mongolia Telecom, Rosja Telecom, Yemen Mobile strategiczny partner; Wal-Mart, Carrefour, dom handlowy Lotte, BESTBUY, McDonald's, KFC, China Gome, dom handlowy Wangfujing, długoterminowy partner Apollo Business Group.

Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : ZDCARD

Ilość pracowników : 100~300

Coroczne wyprzedaże : 5000000-8000000

Rok założenia : 2000

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Certyfikaty