Dom

Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd.

Profil firmy
ZD Technology Group ma siedzibę w Shenzhen City, East Source Technology Co., Ltd., w celu obsługi głównych, zdywersyfikowanych, międzynarodowych grup zaawansowanych technologicznie przedsiębiorstw; Shenzhen jest East źródło Technology Co., Ltd. została założona w styczniu 2010 roku, aby założyć w 2000 roku w Shenzhen City Zhengdong Industrial Co., Ltd. na podstawie przemysłu nauki i technologii, zastrzyk kapitałowy z 55 milionów RMB, jest Chiny Wschodnie Science and Technology Enterprise Group, główna operacja firmy, to East Technology Group w ramach zestawu badań i rozwoju, marketingu, produkcji w jednym z krajowych przedsiębiorstw hi-tech. Adres znajduje się w nr 10 Dakang Rd, Longgang District, Shenzhen, Chiny.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Zhengdong Science and Technology Group uczestniczyła w odpowiednich ministerstwach i komisjach państwowych oraz w wielu prowincjach i miastach oraz w mądrości głównych projektów miasta w zakresie projektowania i budowy; uczestniczył w moskiewskim systemie zarządzania ruchem, mongolskim systemie zarządzania prawami jazdy kierowcy, łotewskim systemie zarządzania miastem, rozbudowie systemu i innej zagranicznej konstrukcji systemu informacyjnego na szczeblu państwowym; jest rosyjskim i brytyjskim dostawcą urządzeń terminalowych do kart płatniczych; na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Ameryce Południowej i innych krajach liczba krajowych dowodów tożsamości, Nigeria, wyborcy prezydenccy w 2015 r., rozwiązania w zakresie produktów zabezpieczających karty i dostawcy produktów; Bliski Wschód i RPA, szereg krajowych kart bankomatowych, produkty kart inteligentnych, Europa Wschodnia, szereg krajowych usług w zakresie biletów kolejowych w tranzycie w jedną stronę i dostawca kart podarunkowych; na Igrzyska Olimpijskie w 2008 r. w celu dostarczenia pamiątkowej karty i pokrewnych w celu upamiętnienia projektu i dostawy produktów; dla Pekinu, Chongqing, Chengdu i innych linii metra, Hubei, Beijing Shen, Hebei, Jilin, Anhui i innych autostrad w celu zapewnienia odbioru danych terminalowych i dostarczania produktów; 2016 dla znanych firm austriackiej rozrywki Entertainment Co., Ltd. Zapewnij inteligentną grę Rozwój sieci APP dla platformy car scoring system oraz 20 milionów produktów do zbierania danych wyścigowych, takich jak zaopatrzenie. China Mobile, Iraq Telecom, Vietnam Mobile, Mongolia Telecom, Rosja Telecom, Yemen Mobile strategiczny partner; Wal-Mart, Carrefour, dom handlowy Lotte, BESTBUY, McDonald's, KFC, China Gome, dom handlowy Wangfujing, długoterminowy partner Apollo Business Group.

Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : ZDCARD

Ilość pracowników : 100~300

Coroczne wyprzedaże : 5000000-8000000

Rok założenia : 2000

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Karty kluczy hotelowych RFID na sprzedaż dobra jakość Karty kluczy hotelowych RFID na sprzedaż dobra jakość Karty kluczy hotelowych RFID na sprzedaż dobra jakość Karty kluczy hotelowych RFID na sprzedaż